Ön Satışlar Hakkında

4 Nisan 2018 tarihinde başlayacak olan %50 indirimli ön satış kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm yatırımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

6 Mart 2018 (Bugün) itibariyle, ön satışlardan alım yapmak için; yatırımcılarımız 750.000 TL’den fazla (BTC,ETH vs dahil) depozito yatırılmış ve depozitosunu 15 Mart’tan sonra gönderecek olan bir takım yatırımcılarımız da bizi bilgilendirmiştir. Bu kadar yoğun ilgi karşısında yatırımcılarımızdan 4-6 Nisan tarihinde sikke token’ı alamama kaygısı ile yakından ilgileniyoruz. 

Sikke olarak bu yola girdiğimizde alacağımız kararlar ve prensipler doğrultusunda hareket edeceğimizi, yol haritamıza uyacağımızı en başından belirtmiştik. Sikke bu duruşundan taviz vermeyecek ve hiç bir şekilde en küçüğünden en büyüğüne hiç bir yatırımcısını üzecek kararlar almayacaktır.

Özellikle Telegram Grubumuz ve E-Posta ile 4-6 Nisan’da sikke alamama endişelerini dile getiren yatırımcılarımız farklı bir uygulama yapmamız konusunda beklenti ve dileklerini bize iletmektedir. Ancak daha önce belirtiğimiz (https://www.sikke.com.tr/skk-satis/) kurallar ve şartları değiştirmemiz malesef mümkün değildir.

ÖN SATIŞLAR İÇİN ALINACAK BAZI TEDBİRLER

Sikke olarak 4 Nisanda 2018 00:00 ‘da başlayacak olan ön satışlar için, hiç bir yatırımcımızın mağdur olmaması için bir takım tedbirler almış bulunmaktayız.

  1. Test adresini yakından duyuracağımız tek sayfalık ve sadece “SATIN AL” bağlantısı içeren özel bir satış sayfamız olacak.
  2. Depozitoları BTC, ETH vs gibi diğer kripto para birimleri olanlar için kurlar Bitfinex.com sitesinin 23:45’deki değerleri baz alınacaktır.
  3. Canlı olarak satışlarla ilgili bilgiler (Kese numarası, zaman, miktar) girilen sayfada akacaktır.
  4. Bazı risklere karşı (kilitlenme/çökme/saldırı) satış sayfasından sadece talepler alınacak olup, Sikke tokenlerinin alıcı keseye gönderilmesi listedeki sıraya göre 7 Nisan 2018 tarihinde kontrollü bir şekilde yapılacaktır.
  5. 1.000.000 Adetlik SKK Tokeni bittiği an satışlar otomatik olarak durdurulacaktır.
  6. Tahmini olarak satışların 5-10 dakika içeresinde bitmesi beklenmektedir.
    Bundan dolayı lütfen 4 Nisan saat 00:00’da alım yapmayı unutmayınız!
  7. Nisan ayı boyunca yapılacak ön satışlardan SKK tokeni alamayanların ödemeleri -4. periyotta tokenların bitmesi şartı ile- İADE EDİLECEKTİR.